O nas

O FIRMIE

Firma z ponad 30-letnim doświadczeniem

POSTO Enterprise to ponad trzy dekady doświadczenia zbudowanego na bazie rodzinnej, polskiej tradycji. Dumne początki w obszarze konserwacji i napraw gaśnic stopniowo przekształcaliśmy w instalację systemów bezpieczeństwa, a docelowo instalacje elektryki przemysłowej oraz automatyki. Ich wykonawstwo i nadzorowanie pozwalały na rozwój, co owocowało zaufaniem kontrahentów i długofalowymi kontraktami.
Wiemy, jak ważni są specjaliści, dlatego w naszej organizacji zawsze stawiamy na ludzi najlepszych w branży – to budowało i nadal buduje stabilną firmę. Partnerska współpraca wewnątrz i na zewnątrz organizacji umożliwiła POSTO Enterprise gwałtowny rozwój po roku 2000, gdy Polska otwierała się na rynki zagraniczne. Wieloletnie kontrakty ze światowymi liderami przemysłu i motoryzacji oraz nasza elastyczność na potrzeby rynkowe, pozwoliły przejść zwycięsko czasy kryzysu i okres pandemii.
W POSTO Enterprise bardzo poważnie rozumiemy społeczną odpowiedzialność biznesu. Dla naszej organizacji to nie tylko kampanie społeczne, akcje charytatywne i zbiórki. Priorytetem są dla nas także: etyka zatrudnienia, stały rozwój pracowników oraz profesjonalizm i jakość realizowanych projektów.

SUKCESJA W POSTO

Aktywny rozwój

Od samego początku POSTO Enterprise prowadzone było przez założyciela firmy. W 2023 nadszedł czas na zmiany. Stery przedsiębiorstwa przejęło nowe, ambitne pokolenie. Nowatorska perspektywa i świeże cele nadały nową trajektorię naszej organizacji. Jako kompleksowy wykonawca inwestycji elektrycznych zapewniamy naszym partnerom doskonałość na każdym etapie realizacji. To właśnie stanowi gwarancję bezpieczeństwa dla kontrahentów POSTO Enterprise.

Misja firmy

Chcemy mieć udział w sukcesach naszych partnerów biznesowych, dzięki realizowaniu trudnych,
ciekawych, innowacyjnych
projektów.

Chcemy odgrywać ważną rolę w implementacji rozwiązań inżynieryjnych

Wizja firmy

Przewyższać oczekiwania naszych klientów. Nieustannie podnosić sobie poprzeczkę. Realizować projekty z zachowaniem najwyższych standardów

cel firmy

Stworzenie grupy najlepszych specjalistów w Polsce

O NAS

Dowiedz się jak realizujemy nasze cele i co nam przyświeca.